Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Black Weeks w PGG. Czarne złoto w promocji

Facebook Twitter

Black Weeks także w internetowym sklepie węglowej spółki. Sprzedażowe promocje objęły również "czarne złoto".

Black Weeks w PGG

Black Weeks w PGG – węgiel w promocyjnej cenie

Już teraz klienci sklepu internetowego Polskiej Grupy Górniczej S.A. mogą kupić węgiel po obniżonych cenach. Uruchomiony zostanie również specjalny kod, którego wpisanie przy zakupie przez internet obniży cenę węgla o kolejnych 200,- zł za każdą tonę. Z porównań rynkowych wynika, że obecne ceny węgla opałowego w PGG S.A. są nawet o kilkaset złotych niższe od cen w składach prywatnych.

Ekogroszki workowane i oferowane luzem potaniały o 200,- zł/t. W przypadku sortymentu kostka z kopalń Piast i Sośnica ceny spadły nawet o 270,- zł/t. Pozostałe węgle grube są o 100,- zł/t tańsze niż dotychczas. Promocja z okazji Black Weeks obowiązuje przez prawie trzy tygodnie, do piątku 8 grudnia. Szacuje się, że E-sklep Polskiej Grupy Górniczej pozostaje największym w Polsce kanałem dystrybucji węgla opałowego do ogrzewania domów i mieszkań.

E-sklep Polskiej Grupy Górniczej pozostaje największym w Polsce kanałem dystrybucji węgla opałowego do ogrzewania domów i mieszkań. Zapewnia wygodny i bezpieczny dla klientów dostęp w trybie 24/7 do poszukiwanego opału. Dzięki usługom firmowej sieci KDW (Kwalifikowanych Dostawców Węgla), liczącej już niemal 200 składów we wszystkich zakątkach kraju, klienci kupujący przez internet w PGG S.A. uzyskują gwarancję pochodzenia i wysokiej jakości polskiego węgla po bardzo atrakcyjnych cenach producenta, a także cywilizowany standard obsługi przy ograniczeniu do minimum kosztów przewozu węgla z kopalni do składów ulokowanych jak najbliżej miejsca zamieszkania odbiorcy.

Każdy ze składów KDW PGG S.A. zapewnia na miejscu pełne wsparcie klientom z problemem wykluczenia cyfrowego, którym z jakichkolwiek powodów trudno jest samodzielnie zarejestrować się w e-sklepie i przeprowadzić transakcję zakupu opału przez internet.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 grudnia 2023