Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ciało wyłowione z Odry. Tragiczny finał poszukiwań 18-latka

Facebook Twitter

Ciało wyłowione z Odry. To zdarzenia z piątkowego przedpołudnia. Policja pod nadzorem prokuratury szybko ustaliła, że to poszukiwany od majówki 18-latek.

Ciało wyłowione z Odry
Fot. PSP Racibórz

Ciało wyłowione z Odry – trwają działania policji i prokuratury

Ciało młodego mężczyzny wyłowiono dziś (10.05) z Odry w rejonie promu w Ciechowicach. Już wiadomo, że to poszukiwany od majówki 18-letni Jakub W.

Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu informuje o zakończeniu poszukiwań za zaginionym Jakubem W. Zwłoki młodego mężczyzny zostały ujawnione w dniu dzisiejszym około godziny 10:00 w Ciechowicach. Policjanci z Raciborza prowadzili intensywne czynności poszukiwawcze za zaginionym Jakubem W., który ostatni raz widziany był w okolicy rzeki Odry w Grzegorzowicach w dniu 5 maja 2024 roku

– poinformowali mundurowi z Raciborza.

Z wiadomości Radia 90 wiecie, że od majówki trwały poszukiwanie mężczyzny. Grupa młodzieży spędzała czas nad rzeką w okolicach przeprawy promowej, w pewnym momencie zauważono brak jednego z chłopaków. Natychmiast zgłoszono jego zaginięcie i od tego czasu trwały poszukiwania nastolatka. Początkowo prowadzone były zarówno na wodzie jak i lądzie.

Strażacy penetrowali rzekę, przeszukiwano także tereny nabrzeżne, a policja opublikowała zdjęcia i komunikat z prośbą o kontakt, jeśli ktoś wiedział zaginionego.

Dzisiaj, ratownicy przeszukujący rzekę znaleźli przy brzegu, kilkaset metrów od przeprawy promowej, ciało mężczyzny. Policja pod nadzorem prokuratury ustaliła teraz okoliczności utonięcia 18-latka.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj