Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Cieszyn: W tym roku festiwalu nie będzie

Facebook Twitter

Nie odbędzie się zaplanowany na 11 września w Cieszynie Festiwal Organizacji Pozarządowych. Jak informuje cieszyński ratusz – to z powodu małego zainteresowania udziałem w przedsięwzięciu ze strony organizacji i stowarzyszeń.

Mimo to, miasto nie rezygnuje ze spotkań z organizacjami działającymi na terenie Cieszyna. Gminna Rada Działalności Pożytku Publicznego chce za rok ponownie zaprosić wolontariuszy i działaczy ze stowarzyszeń, aby pokazali mieszkańcom to, czym się zajmują.

Rada organizuje spotkanie poświęcone omówieniu przyszłorocznego Festiwalu. Odbędzie się ono 11 września o godzinie 10.00 w sali widowiskowej Cieszyńskiego Ośrodka Kultury – Dom Narodowy.

Jak informuje ratusz:

Spróbujemy wspólnie w gronie przedstawicieli Cieszyńskich Organizacji Pozarządowych porozmawiać i wypracować koncepcję Festiwalu, określić jego charakter i program w oparciu o autentyczne potrzeby. Chcielibyśmy, aby impreza była kontynuowana w kolejnych latach, jednak z wyraźnym zaangażowaniem w proces jej przygotowania i organizacji samych zainteresowanych. Jesteśmy przekonani o ogromnym potencjale i doświadczeniu Cieszyńskich Organizacji Pozarządowych, dlatego też bez Państwa udziału nie wyobrażamy sobie przygotowywać programu i planować działań kolejnego Festiwalu.

Ze względu na obowiązujące przepisy epidemiologiczne Rada prosi o zgłaszanie się na adres e-mailowy: grdpp@um.cieszyn.pl, w terminie do dnia 8 września 2021. W zgłoszeniu należy podać nazwę organizacji oraz liczby osób biorących udział w spotkaniu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj