Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Dodatkowy nabór na dofinansowanie do wymiany źródeł ciepła w Mszanie

Facebook Twitter

Kilkanaście miejsc na dotacje do nowoczesnych kotłów. Mszana ogłasza dodatkowy nabór na dofinansowanie do wymiany źródeł ciepła jeszcze w tym roku. Łącznie jest 13 wolnych miejsc w tym: 7 inwestycji na wymianę kotła węglowego na kocioł gazowy i 6 na wymianę kopciucha na nowoczesny kocioł węglowy.

Mieszkańcy zainteresowani dotacjami jeszcze na ten rok, mogą złożyć wniosek po długim weekendzie. Dokumenty będą przyjmowane przez tydzień (7-11.06.). Przypomnijmy, że w naborze ogłoszonym na początku roku wnioski złożyło 272 mieszkańców. Gmina zaciągnęła pożyczkę w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (1,3 mln zł), aby zrealizować dotacje dla wszystkich zainteresowanych. Niektórzy mieszkańcy, z różnych powodów, nie podpisali umowy. Właśnie na te wolne miejsca został ogłoszony nabór.

Wniosek można złożyć:

  • osobiście do urny na korespondencję znajdującej się na parterze budynku Urzędu Gminy Mszana,
  • drogą elektroniczną, opatrzony podpisem kwalifikowanym, w tym przypadku liczyć będzie się data wpływu do Urzędu,
  • pocztą na adres: Urząd Gminy Mszana, ul. 1 Maja 81, 44-325 Mszana. W tym przypadku liczyć będzie się data wpływu do Urzędu.

Wnioski wraz z niezbędnymi oświadczeniami będzie można pobrać w holu na parterze tut. Urzędu oraz ze strony internetowej Gminy Mszana.

W przypadku złożenia większej ilości wniosków na dotację w naborze dodatkowym, w drodze losowania zostanie ustalona kolejność przyznawanych dotacji. W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w kraju losowanie odbywać się będzie online dnia 15.06.2021 r. o godzinie 13.00. Relację z losowania mieszkańcy mogą obserwować na stronie TUTAJ w odnośniku: „Transmisja Sesji Rady Gminy”.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lipca 2024