Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Dom Kultury w Niedobczycach jak nowy

Facebook Twitter

Wykorzystano wiele nowoczesnych rozwiązań technicznych, stworzono orkiestron, a sala widowiskowa jest przystosowana do pełnienia funkcji profesjonalnego studia nagrań. Oficjalne otwarcie wyremontowanego obiektu zorganizowano w piątkowy wieczór (28.09.). Na scenie pojawili się kabareciarze, a gwiazdą imprezy był Tomasz Jachimek.

Remont Domu Kultury w Niedobczycach trwał bardzo długo, ponad dwa lata. Warto jednak było czekać, bo efekt tych prac sprawia, że obiekt nie tylko funkcjonalnie przygotowany jest do nowych zadań, ale przede wszystkim wygląda nowocześnie. Jak przyznaje dyrektor Rybnickiego Centrum Kultury, Adam Świerczyna: „Można tu poczuć klimat, w którym chce się przebywać”:

Dumy z efektów, jakie uzyskano po remoncie Domu Kultury w Niedobczycach, nie ukrywa dyrektor obiektu, Marian Wolny. „Za nami dużo pracy, a przed nami… jeszcze więcej, ale już innej, związanej z kulturą, sztuką…” – wyjaśnia, dodając, że odnowiony obiekt motywuje do podejmowania wielu różnorodnych działań i wylicza, co się zmieniło:

W wyremontowanym obiekcie stworzono również dwa elementy, które wyróżniają niedobczycki Dom Kultury spośród innych w naszym regionie:

Po oficjalnym przecięciu wstęgi, na scenie Domu Kultury w Niedobczycach wystąpiły zespoły kabaretowe, gwiazdą wieczoru był Tomasz Jachimek.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj