Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Dziś ostatni dzień na zgłoszenie ogrodu do konkursu w Cieszynie

Facebook Twitter

Niewiele czasu na zgłoszenie ogrodu do konkursu „Cieszyn miastem kwiatów i zieleni”. Dziś (27.05.) kończą się zapisy, można to zrobić, wysyłając maila do Wydziału Ochrony Środowiska. Jutro (28.05.) zaczyna się pierwszy przegląd terenów zgłoszonych przez mieszkańców.

Po raz 49. organizowany jest w mieście nad Olzą konkurs pn. „Cieszyn miastem kwiatów i zieleni”. Wiosenny przegląd ogrodów zaplanowany jest na 28 maja 2021 r. Oceny dokonuje komisja złożona z pracownika Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa urzędu Miejskiego i członków Towarzystwa Miłośników Ogrodnictwa.

Organizatorzy zapraszają wszystkich właścicieli ogrodów, którzy chcieliby się pochwalić swoim dziełem, do zgłaszania się do wydziału ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego (tel. 33 47 94 272, e-mail: ochrona@um.cieszyn.pl). Udziału w konkursie mogą wziąć także posiadacze ukwieconych balkonów oraz administratorzy terenów zielonych, należących do wspólnot mieszkaniowych, osiedli mieszkaniowych i przedsiębiorstw. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa w dniu 27 maja 2021 r.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 lipca 2024