Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Edukatorium zaprasza seniorów w październikowy weekend

Facebook Twitter

Edukatorium Juliusz otwiera się na seniorów. Nowe miejsce na mapie Rybnika organizuje weekend dedykowany właśnie do tej grupy mieszkańców. 1 i 2 października z okazji Dnia Seniora specjalne zajęcia przygotowane z myślą o nieco starszych mieszkańcach regionu.

Centrum Onkologii Integracyjnej w Edukatorium Rybnik

Zaprasza Wojciech Dominiak, dyrektor rybnickiego muzeum:

Wojciech Dominiak: W Edukatorium Juliusz będzie spotkanie, przede wszystkim spotkanie o boreliozie – jak zapobiegać, jak chronić, jak bronić. To spotkanie prowadzi pan Łukasz Kruk, kierownik pracowni mikrobiologii w laboratorium. O godzinie 14.00 zapraszamy na spacer „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Pani Małgorzata Płoszaj, przewodnik, zaprasza na spacer śladem trzech wybitnych lekarzy rybnickich. To wszystko w sobotę, a w niedzielę też nie lada gratka, bo „Nie siedź w domu – ćwicz w Juliuszu”. Seniorów zapraszamy na ćwiczenia. Prosimy, aby przynieść ze sobą matę, dobry humor, a całą resztą zajmie się instruktor fitness.

Wojciech Dominiak, dyrektor Muzeum w Rybniku

Zajęcia zarówno w sobotę (1.10.), jak i w niedzielę (2.10.) będą odbywać się od 10.00 do 19.00. Nie trzeba wcześniej się zapisywać.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 maja 2024