Energetyk ROW Rybnik zdobył jeden punkt w Głogowie

W meczu z tamtejszym Chrobrym rybniczanie zremisowali 1:1. Piątkowe (09.11.) spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy już w 16 minucie prowadzili po główce Grzegorza Kaliciaka. ROW wyrównał po przerwie, gola - także głową- zdobył Kamil Kostecki. Piłkarze z Rybnika przewodzą tabeli grupy zachodniej II ligi.

Rybniczanie mają 33 punktu i o 3 wyprzedzają swojego kolejnego rywala Bytovię Bytów. Ostatni mecz rundy jesiennej w Rybniku już w najbliższy piątek (16.11. godz. 17.00.)

Chrobry Głogów – ROW Rybnik 1:1 (1:0)
1:0 – Krzysztof Kaliciak (14.)
1:1 – Kamil Kostecki (49.)
Skład ROW-u: Kajzer – Kutarba (89′ Kachel), Grolik, Szary, Krotofil – Jary (74′ Szatkowski), Muszalik – Wieczorek, Kostecki, Kasprzyk (58′ Buchała) – Kurzawa (90′ Staniczek).