Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wodzisław: Mini targi pasji i rękodzieła. To trzecia edycja wydarzenia

Facebook Twitter

Jak wiele można mieć pasji, przekonacie się już w najbliższą niedzielę (22.10.). Wystarczy odwiedzić dworzec kolejowy w Wodzisławiu, gdzie panie ze Stowarzyszenia Kobiety z pasjami i bez, ale też wszystkie chętne mieszkanki powiatu wodzisławskiego będą pokazywać światu, czym zajmują się na co dzień.

Mini targi pasji i rękodzieła

To będzie kolejna już odsłona mini targów rękodzieła- mówiła nam Iwona Barteczko ze Stowarzyszenia Kobiety z pasjami i bez:

Iwona Barteczko: Będziemy się dzielić tym, co robimy na co dzień. Robimy to z wielkim sercem. Moje koleżanki zaprezentują tutaj swoje prace artystyczne, rękodzieło, będzie cukierniczka, będzie zielarka, będą panie, które tworzą przepiękne świece sojowe, piękne prace artystyczne z ceramiki i przepiękną biżuterię. Mnie osobiście zachwyciły materiały, z jakich są te prace wykonywane, chociażby zwykłe kapsle z kapsułek do kawy, można z nich naprawdę wykonać piękną biżuterię. Ja z kolei będę prezentowała troszkę inną swoją pasję, poniekąd jest to rękodzieło, ponieważ wykonuję masaże, terapie manualne twarzy i tym z ogromną taką pasją i radością po prostu się chcę z Wami podzielić.

Mini targi pasji i rękodzieła

Panie zapraszają, by się rozejrzeć w czasie mini targów już za świątecznymi upominkami dla najbliższych:

Izabella Wysocka-Kabut: Każdy z tych prezentów jest wykonany z pasją, więc jak najlepiej tylko potrafią, kobiety go wykonują, taki od serca, taki właśnie z duszą powiedzmy. Zapraszamy serdecznie, bo naprawdę jest ogromny wachlarz i naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie na prezent, na upominek. Chciałam szczególną zwrócić uwagę już na ten zakup przedświąteczny pod choinkę

-dodaje Izabella Wysocka-Kabut, prezes stowarzyszenia, które gromadzi coraz większą grupę kobiet:

Izabella Wysocka-Kabut: Grono się poszerza, natomiast nie tylko mogą skorzystać z wystawy na naszych mini targach członkinie naszego Stowarzyszenia Kobiet z pasjami i bez ale również kobiety rękodzielniczki z zewnątrz. Skupiamy się tutaj na osobach, które przede wszystkim w zaciszu domowym realizują te swoje pasje i to jest okazja, aby mogły pokazać je światu, a tym samym też się rozwijać. Wiążemy swoje pasje i widzimy, że to ma sens. Bo tak jak wcześniej wspomniałam, gdzieś tam drogą pantoflową później jedna drugiej przekazujemy co, kto, no i w ten sposób mamy więcej klientów.

Mini targi na dworcu w Wodzisławiu w niedzielę (22.10.) od 10.00 do 18.00. Wstęp jest bezpłatny.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2024