Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jak przykręcić śrubkę żyłką? Zniszczone i rozkradzione stacje naprawy rowerów w Rydułtowach

Facebook Twitter

Jeden z naszych słuchaczy zauważył: zniszczone i rozkradzione są stacje naprawy rowerów w Rydułtowach.

stacje naprawy rowerów w Rydułtowach

Kilka dni temu w ramach najnowszego „Pomysłu na weekend” zachęcaliśmy Was do odwiedzenia okolic stawu Machnikowiec w Rydułtowach. To niezwykle urokliwe miejsce w naszym regionie, gdzie można spędzić czas, nawet w jesienne popołudnia. W odpowiedzi na ten materiał jeden ze słuchaczy Radia 90 zwrócił nam uwagę na jeden problem:

Zniszczone i rozkradzione stacje naprawy rowerów w Rydułtowach

Wykorzystuję jeszcze w miarę ciepłe popołudnia na przejażdżki rowerowe i często jeżdżę w rejon Machnikowca. Ostatnio potrzebowałem dopompować powietrza w kole. Okazało się, że obie stacje naprawy rowerów są zdewastowane. Sprawdźcie to!

Sprawdziliśmy i rzeczywiście. W rejonie Machnikowca, przy ścieżce stoją dwie stacje do naprawy rowerów. Ale niewiele przy nich nie można zrobić. Wszystkie klucze do przykręcania śrubek zostały urwane, ucięte i zapewne sprzedane na złom. Zostały tylko sterczące żyłki na których kiedyś zapewne wisiały narzędzia. Urwana nawet została końcówka z pompki.

Przyjrzyjcie się swojej okolicy – gdzie infrastruktura rowerowa wymaga naprawienia?

Informacje o zniszczonych stacjach do naprawy rowerów przekażemy oczywiście urzędnikom z Rydułtowach. A do naszych słuchaczy i czytelników mamy prośbę – przyjrzyjcie się infrastrukturze rowerowej w waszej okolicy. Farba na znaku odpada? Tabliczkę z oznaczeniem szlaku ktoś złamał? Stojak na rowery zniszczony? Dajcie nam znać na facebooku – razem stworzymy listę spraw do załatwienia i naprawy przed  kolejnym sezonem rowerowym!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lutego 2024