Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jarmark świąteczny w Raciborzu. Potrwa do niedzieli

Facebook Twitter

Jarmark świąteczny w Raciborzu to wyśmienita okazja do zakupu prezentów, wyrobów rzemieślniczych oraz niesztampowych ozdób.

Jarmark w Rybniku

Dziś rozpoczyna się jarmark świąteczny w Raciborzu

Od 7 do 10 grudnia potrwa tegoroczny jarmark świąteczny w Raciborzu. Impreza rusza dziś i zakończy się w najbliższą niedzielę. W tym czasie na raciborskim rynku kupić będzie można wyroby rzemieślników, świąteczne smakołyki, a w programie wydarzenia znalazły się atrakcje dla osób w każdym wieku.

Na stoiskach pełnych ręcznie wykonanych ozdób, biżuterii, ceramiki, ręcznie robionych zabawek, stroików świątecznych, rzeźbionych aniołków, skrzatów i wianków znajdziecie coś, co z pewnością uzupełni wasz bożonarodzeniowy wystrój mieszkania. Dla smakoszy wystawcy przygotują gorące pączki te małe i te duże, langosze, czekolady, wino grzane, pierogi, kozie sery, wędliny regionalne, ciasteczka, trdelniki, pierniki i miody.

W tym roku wyślij swoim bliskim życzenia w oryginalnej formie! Dla wszystkich chętnych przygotowana została specjalna świąteczna pocztówka, którą będzie można odebrać bezpłatnie w punkcie Visit Racibórz przy ul. Długiej 2, a także zakupić znaczek pocztowy. Sama pocztówka stanowi również znakomitą pamiątkę i rarytas dla kolekcjonerów.

Na rynku dostępne będą także inne atrakcje takie jak: snowtubing, czyli zjazdy na pontonach, karuzela wiedeńska, degustacja świątecznych potraw.

Jarmark świąteczny w Raciborzu – godziny otwarcia:

7 grudnia (czwartek) – 12:00 – 20:00
8 grudnia (piątek) – 12:00 – 20:00
9 grudnia (sobota) – 10:00 – 20:00
10 grudnia (niedziela) – 12:00 – 20:00.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lutego 2024