Jastrzębscy hokeiści gorsi od Unii Oświęcim

Wczoraj (14.01.) jastrzębianie przegrali na własnym lodowisku 3:4 choć wygrywali już 3:1. Losy meczu rozstrzygnęły się w dogrywce. Gole dla JKH GKS-u strzelali Maciej Urbanowicz, Szymon Marzec i Grzegorz Pasiut.

Decydującą bramkę dla Unii w drugiej minucie dogrywki zdobył Ivana Dornicz. Tym samym jastrzębianie, którym zabrakło konsekwencji i przede wszystkim skuteczności w meczu musieli się zadowolić jednym punktem. W piątek (17.01.) JKH GKS zamierzy się na Jastorze z Comarch Cracovią. Przypomnijmy, że spotkanie 40 kolejki miało się odbyć w Krakowie. Na prośbę klubu z Jastrzębia nastąpiła jednak zamiana gospodarzy.
JKH GKS Jastrzębie – Unia Oświęcim 3:4 d. (1:1, 2:1, 0:1, 0:1)

• 0:1 (11:53) Mateusz Bepierszcz – Jerzy Gabryś, Kamil Kalinowski
  • 1:1 (17:26) Maciej Urbanowicz – Mateusz Rompkowski, Radek Prochazka
  • 2:1 (29:16) Szymon Marzec – Richard Bordowski, Richard Kral
  • 3:1 (30:23) Grzegorz Pasiut – Kamil Górny, Tomasz Kulas
  • 3:2 (36:03) Kamil Kalinowski – Mateusz Bepierszcz, Damian Piotrowicz
  • 3:3 (54:24) Michał Kasperczyk – Wojciech Wojtarowicz, Marcin Jaros
  • 3:4 (61:42) Ivan Dornicz – Wojciech Wojtarowicz, Ladislav Gabrisz

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny – Górny, Bryk, Prochazka, Kral (2′), Danieluk – Rompkowski, Zatko, Laszkiewicz, Pasiut, Kapica – Labryga, Flaszar (2′), Bordowski, Zdenek, Urbanowicz – Kogut, Kulas, Marzec.

Unia Oświęcim: Fikrt – Jakesz, Połącarz, Wojtarowicz, Tabaczek (2′), Jaros – Gabryś, Gabrisz, Barinka, Dornicz, Tvrdoń – Piekarski, Kasperczyk (2′), Piotrowicz, Bepierszcz, Kalinowski – Różański, Ciura (2′), Adamus, Modrzejewski.