Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

JKH GKS kontra Re-Plast Unia Oświęcim

Facebook Twitter

Czas na komplet punktów. Po trzech przegranych po pełną pulę chcą wreszcie sięgnąć hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie.

jkh gks
fot. jkh.pl

Przypomnijmy, w dwóch ostatnich meczach zdobywali wprawdzie po punkcie, bo kończyły się one rzutami karnymi, ale mecze przegrywali. Przełamanie ma nadejść w piątek (29.09), do Jastrzębia przyjeżdża Re-Plast Unia Oświęcim, która w pięciu spotkaniach tego sezonu zgromadziła dziewięć punktów, JKH GKS ma o punkt więcej, ale też o jedno spotkanie więcej rozegrane.

Piątkowym rywalem naszego zespołu będzie Re-Plast Unia Oświęcim, która w ostatnią niedzielę dość niespodziewanie przegrała na własnej tafli z „przebudzoną” Comarch Cracovią. W pięciu spotkaniach ekipa Nika Zupancicia zgromadziła dziewięć punktów za wygrane z Zagłębiem Sosnowiec (6:3), Podhalem Nowy Targ (4:3) i GKS Tychy (4:2). Szczególnie cennym był dla Unitów triumf w prestiżowym boju na Stadionie Zimowym.

– czytamy na stronie jastrzębskiego zespołu.

Co ciekawe przed sezonem w ramach Turnieju o Puchar RT Torax JKH GKS Jastrzębie rozgromił oświęcimian, teraz gra toczy się jednak o punkty. Kto będzie cieszył się z wygranej? Dowiemy się jutro (29.09.)  wieczorem. Początek meczu na Jastorze o 18.00.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj