JKH GKS znów przegrywa po karnych [WIDEO]

Trzecia przegrana z rządu hokeistów z Jastrzębia, znów po karnych. Wczoraj (24.09) jastrzębianie zmierzyli się na wyjeździe z GKS Tychy.

jkh gks

W regulaminowym czasie gry był remis 2:2. Gole dla JKH GKS-u strzelali Dominik Paś i Dominik Jarosz. Pod koniec trzeciej tercji ich zespół nie wykorzystał gry w podwójnej przewadze. Dogrywka nie przyniosła rezultatu i o tym, kto wygra, decydowały rzuty karne. Lepiej strzelali je gospodarze, nie pomylili się w pierwszych trzech seriach i wygrali. W tabeli Tauron Hokej Ligi jastrzębianie zajmują 5. miejsce. Kolejny mecz o ligowe punkty rozegrają w piątek (29.09). Na Jastor przyjedzie drużyna Re-Plast Unii Oświęcim. Początek meczu zaplanowano na godzinę 18.00

GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 3:2 k. (1:1, 1:1, 0:0, d. 0:0, k. 3:0)
0:1 Paś – Urbanowicz – Wajda 15:47
1:1 Korenczuk – Gościński – Pociecha 16:35
1:2 Jarosz – Rajamaeki 31:02
2:2 Padakin – Kaskinen – Korenczuk 34:09, 5/4
3:2 Jeziorski 65:00 (dec. karny)

JKH GKS Jastrzębie: Miarka – Kostek, Wajda, Urbanowicz, Starzyński, Paś – Viinikainen, Kolusz, Arrak, Spirko, Rajamaeki – Górny, Martiska, Kiełbicki, Jarosz, Pelaczyk – Bagin, Kameneu, Bernhards, Freidenfelds, R. Nalewajka.

Strzały: 33 – 30 Kary: 13 min – 10 min