Juniorzy Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla wicemistrzami Polski

Turniej finałowy, w którym wzięło udział 8 najlepszych w kraju drużyn, rozegrano w Leżajsku. Broniący tytułu jastrzębianie bez problemu pokonali drużyny z Bełchatowa, Gdańska i Warszawy. W półfinale Jastrzębski Węgiel wygrał 3:0 z MKS-em MDK Warszawa.

W finale musiał jednak uznać wyższość drużyny z Rzeszowa, przegrał 0:3 i zajął drugie miejsce. Najlepszym przyjmującym mistrzostw Polski został Bartosz Kwolek. Trenerem zespołu jest Jarosław Kubiak.

Dodajmy, że srebro juniorów to kolejny po młodzieżowym mistrzostwie Polski, czyli złocie Młodej Ligi medal wywalczony przez Akademię Talentów Jastrzębskiego Węgla.

Skład zespołu juniorów na finał MP: Piotr Trzeciak, Radosław Gil, Mariusz Magnuszewski, Szymon Bereza, Dominik Musielak, Bartosz Makoś, Bartosz Kwolek, Mateusz Kukulski, Marcin Ernastowicz, Robert Predecki, Karol Redyk, Mikołaj Szewczyk, Paweł Żeliński, Jakub Turski, Bartłomiej Kuryło, Patryk Niemiec, Robert Lejawa.