Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Już nie Wiślański Skipass a Wispass. Nowa nazwa karnetu narciarskiego w Beskidach

Facebook Twitter

Wiślański Skipass, popularny karnet narciarski działający w Ustroniu, Wiśle i Istebnej zmienia nazwę. Nowa nazwa karnetu to Wispass. Projekt ten, który rozpoczął swoją działalność od 6 stacji narciarskich w Wiśle, teraz obejmuje łącznie 12 ośrodków z Wisły, Ustronia i Istebnej. To jego 12 sezon.

mat. prasowe z poprzednich sezonów

Nie Wiślański Skipass a Wispass

Wispass umożliwia narciarzom korzystanie z różnych stacji narciarskich w regionie bez konieczności zakupu osobnych karnetów na każdą z nich. To rozwiązanie cieszy się dużą popularnością wśród miłośników białego szaleństwa odwiedzających ten region. Karnet jest wygodnym i ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia korzystanie z kilku ośrodków narciarskich w jednym miejscu.

Nowa nazwa karnetu, Wispass, jest bardziej intuicyjna i prostsza, pozbawiona polskich znaków. Przejście z Wiślańskiego Skipassu na Wispass oznacza symboliczne otwarcie nowego rozdziału w historii tego projektu. Nazwa Wispass odnosi się zarówno do miasta Wisła, z którego projekt wywodzi się, jak i do rzeki, która jest sercem tego pięknego regionu. Można powiedzieć, że wszystkie ośrodki narciarskie objęte karnetem znajdują się „u źródeł Wisły”.

Wispass to pewność, że narciarze będą mogli cieszyć się doskonałymi warunkami narciarskimi w różnych miejscach Beskidu Śląskiego bez konieczności kupowania wielu karnetów.

– ogłaszają organizatorzy:

Wispass to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników narciarstwa, którzy chcą skorzystać z różnorodności i uroku Beskidu Śląskiego, jednego z najpopularniejszych regionów narciarskich w Polsce. Karnet jest dostępny w sprzedaży w wybranych punktach w regionie oraz online na oficjalnej stronie Wispass. Narciarze mogą już teraz planować swoje zimowe wakacje i cieszyć się przygodą na stokach Beskidu Śląskiego.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 marca 2024