Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Na narty w marcu. Dlaczego warto szusować poza sezonem?

Facebook Twitter

Temperatura delikatnie idzie do góry, dzień robi się coraz dłuższy, a większość z nas nostalgicznie wyczekuje pierwszych oznak wiosny. My podpowiadamy: narty w marcu to dobry pomysł. Sprawdziliśmy dla Was, dlaczego warto wybrać się na narty poza sezonem.

Narty w marcu
Wiślański Skipass/ mat.prasowe

Narty w marcu. Jakie warunki panują na stokach?

Marzec jest dla wielu osób najlepszym miesiącem na zimowy wyjazd. Styczniowe i lutowe oblężenie najbardziej uczęszczanych stoków mamy już za sobą. Dla wielu narciarzy i snowboardzistów właśnie teraz jest idealny czas, aby poszaleć. Ośrodki narciarskie są doskonale przygotowane. Nie ma tłumów, ani kolejek zarówno na wyciągach, jak i samych stokach. Trasy są dośnieżone, dzięki czemu możemy pozwolić sobie na całodzienną jazdę w znakomitych warunkach. Właśnie marzec uznawany jest przez prawdziwych koneserów białego szaleństwa za najlepszy miesiąc do szusowania.

Narty w marcu

Złoty Groń/ mat.prasowe

Narty w marcu. Jakie są koszty noclegów?

Wybierając się na wypoczynek po feriach zimowych, możemy liczyć na specjalne oferty noclegów. Hotelarze prześcigają się w obniżkach i dodatkowych atrakcjach, aby jak najbardziej zachęcić gości do rezerwacji pobytów na marzec. Zniżka za sam nocleg, rabaty na strefę wellness, skipassy narciarskie w cenie pobytu – wszystko, aby przyciągnąć gości na wypoczynek w marcu.

Narty w marcu. Dokąd wybrać się na narty?

Działają między innymi Cieńków, Nowa Osada, Poniwiec, Soszów, Siglany i Złoty Groń. Wszystkie stacje narciarskie są przygotowane na przyjęcie narciarzy i snowboardzistów. Przymarznięte i idealnie wyratrakowane trasy zachęcają do porannego szusowania.

Uzyskaliśmy informację od obsługi stacji, że obecne warunki i minusowa temperatura pozwalają dodatkowo dośnieżyć trasy, a prognozy wskazują na to, że taka aura może potrwać nawet do Wielkanocy!

Narty w marcu

Nowa Osada/ mat.prasowe

Narty w marcu. Ile kosztuje skipass w marcu?

Zazwyczaj ceny karnetów narciarskich różnicują się w zależności od miesiąca na sezon niski, średni i wysoki. Wiślański Skipass oferuje jeden karnet na 12 ośrodków narciarskich. Na stronie internetowej sklep.wislanskiskipass.pl znajdziecie promocje na karnety aż do -20% od ceny standardowej. Wiślański Skipass wraz z hotelarzami z Wisły i okolic, przygotował promocję obejmującą karnety jedno i wielodniowe. W ramach akcji, nocując w wybranych obiektach, jest możliwość nabycia karnetów aż 30% taniej! Listę obiektów biorących udział w akcji znajdziecie na stronie: wislanskiskipass.pl.

Choć sezon od grudnia do lutego ma swoje plusy, niewielu z nas wie, że uprawianie sportów zimowych może być bardzo przyjemne również w okresie wczesnej wiosny.

Marzec to idealny moment na aktywny urlop w promieniach słońca, to też dobry czas dla zmarzluchów, którzy nie będą cierpieli z powodu przeszywających chłodów.

– zachęcają w Wiślańskim Skipassie.

Narty w marcu

Cieńków/ mat.prasowe

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 27 lutego 2024