Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Kabaret Skeczów Męczących wystąpi w Radlinie

Facebook Twitter

Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie zaprasza na występ Kabaretu Skeczów Męczących pt. "Z życia niższych sfer", który odbędzie się w sobotę (27.04.). Widowisko rozpocznie się o godz. 17.00. Bilety w cenie 30 zł można nabyć w kasie MOK.

Kabaret Skeczów Męczących Tworzą:

  • Karol Golonka. Stara się pisać i reżyserować (ma nawet o tym dwie książki), konferansjeruje (w duecie z Marcinem), ograniczony kompozytor (komponuje w oparciu o 4 chwyty gitarowe), fenomen wśród multiinstrumentalistów ( gra na jednym instrumencie), charakterystyczna różowa koszulka to jego wymysł (kabaret się od tego odcina),w duetach z Jarkiem z reguły gra mądrzejszego, ale naprawdę lubi grać postacie małomiasteczkowe, a wtedy wręcz nie można uwierzyć że są aż tak małe miasteczka.
  • Jarosław Sadza. Nieokiełznany, kontestator, wie to co wszyscy, a poza tym wie jeszcze swoje, okazuje się, że lubi się fotografować za pomocą fotoradaru, twórca niezapomnianych postaci, postaci którymi się nie bywa a którymi się jest; dlatego nie zawsze jak spotkacie Jarka spotkacie Jarka, możecie spotkać Pana Jacka, Śrubę lub Kłaka, potrafi zmieniać twarz stąd też nazywany bywa przez resztę Plastusiem, gra na całego do momentu aż się zagra.
  • Marcin Szczurkiewicz. Konferansjeruje (w duecie z Karolem), mistrz ciętej riposty, nie zawsze nadającej się do użycia na scenie, ale jemu to nie przeszkadza, z upodobaniem wciela się w rolę księdza, gdyż posiada perfekcyjnie skrojoną sutannę; posiada głos, słuch i wygląd (co więcej potrafi korzystać z tego jednocześnie), stara się pisać, na scenie najlepiej gdy jest sobą bo po prostu prywatnie jest śmieszny.
  • Michał Tercz. Posiada głos i słuch ( niestety nie korzysta z nich jednocześnie),czasami można odnieść wrażenie że nie korzysta z nich w ogóle, dobrze przyprawia teksty (dopieprza) jego największe kreacje aktorskie mają od 1 do 3 promili, z zamiłowania jest w kabarecie Panem Szmatławym (ogarnia stroje), na scenie potrafi być zabawny nawet gdy się mało odzywa, a może szczególnie wtedy….
  • Paweł Piotrowski.Muzyk, multiinstrumentalista i akustyk w jednym. Studiował m.in. na Instytucie Edukacji Muzycznej UJK w Kielcach oraz Jazz i muzykę estradową na UMCS w Lublinie z czego najważniejszy jest fakt iż… potrafi z nami wytrzymać! Najkrócej w zespole ale jego potencjał widać i słychać zewsząd…

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 czerwca 2020