Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kamil Glik: Mam nadzieję, że kibice cały czas będą z nami! [GALERIA]

Facebook Twitter

Już tylko kilka dni dzieli nas od pierwszego meczu polskich piłkarzy na Euro 2016 (12.06.). Do Francji wyleciało 23 zawodników oraz cały sztab szkoleniowy i medyczny. W tym gronie się także ludzie związani z naszym regionem. Wśród piłkarzy to oczywiście pochodzący z Jastrzębia Kamil Glik, kapitan reprezentacji w ostatnim bezbramkowo zremisowanym meczu z Litwą.

Nie zawsze można wygrywać – mówił po spotkaniu w Krakowie:

Po meczu w Krakowie, Kamil Glik cieszył się, że kadra wreszcie wylatuje do Francji, gdzie w spokoju będzie mogła przygotowywać się do Euro:

W sztabie szkoleniowym trenerem naszych bramkarzy jest rybniczanin, Jarosław Tkocz. Jak zaczęła się jego przygoda z kadrą?

O bramkarzy nasza reprezentacja nie musi się martwić:

Czy mimo natłoku obowiązków Jarosław Tkocz ma czas, by zajrzeć do rodzinnego Rybnika?

Po bezbramkowym meczu z Litwą, „nasz człowiek” w kadrze, Jarosław Tkocz wierzy, że Euro będzie udaną imprezą dla reprezentacji:

Dodajmy, że trzecia z osób związana z regionem, która jest z naszą reprezentacją we Francji, to były trener ROW-u Rybnik, Marcin Prasoł, który dołączył do sztabu analityków polskiej kadry. Przypomnijmy, że pierwszy mecz na Euro 2016 nasi piłkarze rozegrają w niedzielę, naszym przeciwnikiem będzie Irlandia Północna. Z Kamilem Glikiem i Jarosławem Tkoczem rozmawiał Robert Krzyżaniak.

Podobne tematy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 grudnia 2021