Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Kino Na Obcasach: „Tylko nie miłość” przedpremierowo!

Facebook Twitter

W poniedziałek przypada dzień postaci z bajek, a środa to dzień feministek. Pomiędzy jedną a drugą kalendarzową okazją, szansa, by wybrać się do kina - Kina Na Obcasach w rybnickim Multikinie. We wtorek zaprezentowany zostanie film "Tylko nie miłość". A w Radiu 90 już teraz okazja, by powalczyć o podwójne zaproszenie na seans.

Połączyliśmy wszystkie okazje, czego efektem jest bajecznie prosty konkurs – w komentarzach poniżej należy wpisać, która bajkowa bohaterka powinna zostać twarzą, ikoną czy też przedstawicielką feministek?

Na Wasze propozycje z uzasadnieniem czekamy do poniedziałku (05.11.) do godziny 20.00 (na Waszą prośbę przedłużyliśmy czas trwania konkursu!), rozwiązanie konkursu tego samego dnia wieczorem na www.radio90.pl. Do zdobycia aż cztery podwójne zaproszenia na seans.

AKTUALNY REPERTUAR RYBNICKIEGO MULTIKINA, ZWIASTUNY, OPISY FILMÓW – WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU NA www.radio90.pl – SPRAWDŹ

Konkurs zakończyliśmy w poniedziałkowy wieczór – OTO WYNIKI

Tymczasem słów kilka o filmie „Tylko nie miłość”…

Najlepsza komedia dziesięciolecia” – Premiere.fr

Można mieć pecha raz lub dwa, ale co zrobić, gdy każdy związek kończy się katastrofą?! Julian nie ma szczęścia w miłości. Odkąd pamięta, przynosi pecha wszystkim swoim dziewczynom. Każda z nich, prędzej czy później, ląduje na ostrym dyżurze. Dlatego, gdy poznaje Joannę wpada na genialny plan jak przechytrzyć złośliwy los. Takiej kumulacji zabawnych i miłosnych wpadek nie było dotąd w żadnej komedii. Jeśli wierzyć, że miłość to bolesna przypadłość, to w tym filmie zakochanych „ofiar” będzie naprawdę wiele.

Tylko nie miłość – komedia, w której nieszczęścia chodzą parami… Przedpremierowo we wtorek (06.11.) w Kinie Na Obcasach o godzinie 20.00!

Tylko nie miłość

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 czerwca 2020