Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym w raciborskiej bibliotece

Facebook Twitter

To propozycja dla szkół. Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla w Raciborzu zaprasza do udziału w kolejnej edycji Konkursu Wiedzy o Ruchu Drogowym, organizowanego pod patronatem Prezydenta Miasta Racibórz w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym
Fot. Pixabay

Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym. Kto może wziąć udział?

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas IV- VI oraz klas VII – VIII szkół podstawowych. Każda szkoła wystawia jedną, trzyosobową drużynę w kategorii IV –VI oraz jedną w kategorii VII – VIII. Uczestnicy klasyfikowani są indywidualnie oraz drużynowo. Jeśli drużyna będzie liczyć mniej niż trzy osoby, nie będzie brana pod uwagę w klasyfikacji drużynowej.

Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie przez uczestników i opiekunów karty zgłoszenia i dostarczenie jej – osobiście, pocztą lub pocztą elektroniczną – przez zgłaszającą placówkę (szkołę) na adres organizatora:

  • Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna ul. Jana Kasprowicza 12, 47-400 Racibórz, e-mail: [email protected] (temat wiadomości: Konkurs Wiedzy o ruchu Drogowym – zgłoszenie).

Termin zgłaszania uczestników upływa 25 września 2023 r. (decyduje data wpłynięcia). Konkurs odbędzie się 29 września w Bibliotece. Wzór karty zgłoszenia (dołączony do regulaminu) do pobrania na stronie internetowej biblioteki.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 grudnia 2023