Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kto zniszczył ambulans? Wyznaczono nagrodę

Facebook Twitter

Medycy pojechali do pacjentki, a w tym czasie ktoś zniszczył im pojazd. Nieznany sprawca wybił szybę w karetce. Do zdarzenia doszło dzisiaj (19.01.) w Pszowie. Czy to działanie osoby, która „bawiła” się wiatrówką? Sprawdza to policja.

Jak przyznaje w rozmowie z Radiem 90 Mateusz Kaczmarek, właściciel firmy „Firemed”, do której należy ambulans, w momencie, kiedy ekipa udała się po pacjentkę, wybito szybę. Takie zdarzenie unieruchomiło pojazd, który był w tym momencie potrzebny.

Na szczęście nie zginęło nic z wyposażenia pojazdu

– mówi Kaczmarek.

Na szczęście w tym nieszczęściu można mówić o tym, że tylko ta szyba. Jednocześnie się wiąże z tym, że wyłączyło nam to tę karetkę całkowicie z użycia. Z tego, co wiemy od mieszkańców i relacji zespołu, sąsiedzi mówią, że już wcześniej mieli problemy ze „snajperem” jeśli chodzi o wiatrówkami się pojawił. A być może złośliwie ktoś to zrobił. Żadne dodatkowe przedmioty nie zostały, typu cegły, ale czym dokładnie zostało to wybite, to technicy policyjni będą ustalali.

Firma ufundowała nagrodę dla osoby, która pomoże złapać sprawcę. Z informacjami można dzwonić na numer telefonu 513 514 112.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj