Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Mężczyzna wypadł z okna na 3. piętrze. Miał sporo szczęścia

Może mówić o ogromnym szczęściu. Wczoraj (24.10.) służby ratunkowe zostały wezwane na ulicę Gagarina w Jastrzębiu. Z okna mieszkania na trzecim piętrze wypadł 59-latek.

Potrącenie w Rybniku

Szacowany czas czytania: 00:27

Mężczyzna wypadł z okna na 3. piętrze

Mężczyzna był przytomny. Policjantom powiedział, że po prostu wypadł. Zaprzeczał, że chciał skoczyć, nie wyjaśnił jednak jakie okoliczności poprzedziły ten wypadek. To śledczy będą jeszcze ustalać. W mieszkaniu mężczyzna był sam. Został zabrany do szpitala, ma złamane obie nogi.

Czytaj także:

REKLAMA