Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ośrodek Wypoczynkowy Olza gościł plenerowe studio Radia 90 [FOTO, VIDEO]

Facebook Twitter

 Ośrodek Wypoczynkowy Olza - to idealne miejsce na letni - podkreślmy to - bezpieczny wypoczynek! I właśnie o bezpiecznych kąpielach rozmawialiśmy z mieszkańcami regionu w naszym plenerowym studiu, rozstawionym na terenie ośrodka.

 Ośrodek Wypoczynkowy Olza – to miejsce, gdzie można bezpiecznie wypocząć

Jest upalnie! Jest gorąco! Nic dziwnego więc, że mieszkańcy całego regionu poszukują odrobiny cienia i ochłody. A to wszystko znaleźć można na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Olza w Olzie. To miejsce, zwłaszcza w gorące dni, gdy żar leje się z nieb, tętni życiem. Tu nie tylko znajdziemy ochłodę, ale także całymi rodzinami możemy wypoczywać bezpiecznie. I właśnie o bezpiecznym wypoczynku nad wodą rozmawialiśmy w plenerowym studiu Radia 90, które rozstawiliśmy na plaży na terenie ośrodka w Olzie.  Dla mnie bezpieczeństwo dzieci jest na pierwszym miejscu – podkreślała jedna z mam. Ci, którzy opowiadali nam o tym jak dbają o bezpieczeństwo najbliższych, jak wypoczywają i dlaczego wybierają zawsze strzeżone kąpieliska – dostawali od nas upominek – koszulkę Radia 90.

Po raz pierwszy jesteśmy tu na dłużej – mówiła nam pani Agnieszka z Tarnowskich Gór.

Agnieszka: Jesteśmy tutaj w sumie drugi raz, ale pierwszy raz tak na dłużej, bo na tydzień. Jesteśmy bardzo zadowoleni, a w szczególności syn, bo ma tutaj wszystko co dziecku potrzeba, czyli woda ciepła i… piasek. (…) Podkreślmy też: jest bezpieczniej.  Plaża jest czysta, woda też. To jest taki priorytet dla każdego rodzica, żeby warunki higieniczne były spełnione i tutaj na pewno takie są. Są ratownicy, mają wartę  (…)

Ośrodek Wypoczynkowy Olza regularnie sprawdza jakość wody

Takim dużym ternem trzeba dobrze zarządzać. – Mamy wiele atrakcji, ale bardzo dbamy o spokój i bezpieczeństwo naszych gości – przekonuje pani Kinga, pracownica Ośrodka Wypoczynkowego Olza.

Kinga:  Można tu wypocząć, można się zabawić na dyskotekach, zorganizować jakąś wycieczkę szkolną, grupową. Są tutaj ratownicy, ochrona również plaża jest strzeżona, woda przechodzi wszystkie badania, Wszystko zawsze jest na bieżąco, więc staramy się, żeby te bezpieczeństwo było na najwyższym poziomie.

Na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Olzie można się kąpać ale uprawiać też sporty wodne, na przykład pływać na desce z wiosłem. Nic dziwnego więc, że miejsce to bardzo chętnie wybierają nasi południowi sąsiedzi. – Jest tutaj pięknie – mówi nam pani Zuzanna z Ostrawy. Posłuchajcie jak bardzo urzekło ją to miejsce:

Trójka dzieci pod opieką, wybieramy tylko strzeżone kąpieliska

Wypoczywających na ośrodku w Olzie nie brakuje, było tam też plenerowe studio Radia 90, rozmawialiśmy z tymi, którzy dziś przyjechali tu poopalać się i wykapać.  Wybieramy Tylko takie strzeżone kąpieliska – przekonywał nam pan Tomek, tata trójki dzieciaków Nadii, Kuby i Filipa.

Bezpieczny wypoczynek nad wodą, to bardzo ważne zwłaszcza dla rodziców z dziećmi a tych dziś w ośrodku wypoczynkowym w Olzie nie brakowało.

Na terenie Ośrodka wymarzone wakacje spędzają nie tylko mieszkańcy regionu. – Jesteśmy spod Krakowa, mamy tutaj działkę – mówiła nam pani Kasia z Małopolski.

 

Czytaj także: 

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lipca 2024