Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Oszustwa na wnuczka. W Żorach policjanci planują spotkania z seniorami

Facebook Twitter

Oszustwa na wnuczka wciąż są plagą i policja dopisuje kolejne osoby do listy oszukanych tą metodą lub inną podobną, np. na policjanta. Przestępcy oszukują przede wszystkim starsze osoby i to seniorów przede wszystkim policja w Żorach zaprasza na spotkania informacyjne.

fot.pixabay.com

Oszustwa na wnuczka. Kolejni oszukani

Wciąż dopisują kolejne osoby do listy oszukanych metodą „na wnuczka” czy „na policjanta”, dlatego żorscy policjanci chcą spotkać się z mieszkańcami, by wyjaśnić sposób działania nieuczciwych osób, a przez to uchronić kolejnych przed utratą pieniędzy, często oszczędności całego życia. Przestępcy oszukują przede wszystkim starsze osoby. Nadal dzwonią podszywając się pod członków rodziny lub policjantów.

Oszustwa na wnuczka. Spotkania w Żorach

Żorscy mundurowi zapraszają na spotkania we wrześniu, pierwsze już w kolejny wtorek, 12 września na osiedlu Pawlikowskiego. Z mieszkańcami policjanci chcą spotkać się w Szkole Podstawowej nr 13 o 17.30. Planowane są też spotkania w innych dzielnicach, możecie to sprawdzić na radio90.pl

We wrześniu spotkania te odbędą się w następujących terminach:

  • osiedle Pawlikowskiego – Szkoła Podstawowa nr 13 (wejście od strony boiska), 12.09.2023 r., godzina 17:30
  • Dzielnica Kleszczówka – Szkoła Podstawowa nr 1, 25.09.2023 r., godzina 17:00
  • Aleja Wojska Polskiego, osiedle 700-lecia Żor – pomieszczenie Bractwa Kurkowego przy Alejach Wojska Polskiego 4a, 18.09.2023 r., godzina 17:00.

Oszustwa na wnuczka. Policja przypomina

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 grudnia 2023