Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Po świętach zamknięcie drogi w Połomi

Facebook Twitter

Epidemia nie zatrzymała prac drogowych. Po świętach, na 3 tygodnie zamknięty zostanie dolny odcinek ulicy Szkolnej w Połomi.

fot. www.mszana.ug.gov.pl

Chodzi o fragment od skrzyżowania z ul. Centralną do parkingu przy cmentarzu. Dojazd do niego, Ośrodka Kultury, basenu i punktów handlowo-usługowych będzie możliwy ulicą Dworską oraz Szkolną od strony wiaduktu nad autostradą ale tu uwaga nawierzchnia jest w tej chwili wykonana w kamieniu. Po 3 tygodniach, jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, przejazd ulicą szkolą będzie możliwy także po podobnej nawierzchni. Planowane jest także czasowe przeniesienie przystanku autobusowego, który stoi na parkingu przy cmentarzu.

Inwestycja gminna pod nazwą „Przebudowa drogi publicznej gminnej nr 663103S ul. Szkolnej w Połomi – od wiaduktu nad A1 do ul. Centralnej” trwa od stycznia br., a zakończyć ma się najpóźniej do 2 października 2020 roku.

Koszt inwestycji to ok. 3,2 mln zł brutto. Na realizację zadania Gmina pozyskała 50 % dofinansowania z Funduszu Dróg Samorządowych. Dofinansowanie wyniesie ok. 1,6 mln

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 30 lipca 2021