Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Policja z Jastrzębia poszukuje złodzieja. Widziałeś go? Daj znać!

Facebook Twitter

Włamał się do lady chłodniczej, ukradł zimne napoje za ponad tysiąc złotych. Policja z Jastrzębia szuka złodzieja.

Policja z Jastrzębia poszukuje sprawcy kradzieży

Policja z Jastrzębia-Zdroju poszukuje złodzieja. Mężczyzna, którego wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach, jest podejrzewany o włamanie i kradzież. Śledczy apelują, by osoby, które rozpoznają mężczyznę, przekazały informacji w tej sprawie.

Z naszych ustaleń wynika, że 8 czerwca 2023 roku około godziny 23:30, nieznany mężczyzna po włamaniu do jednej z witryn chłodzących przy ulicy Rybnickiej w Jastrzębiu-Zdroju, ukradł napoje na kwotę ponad 1140 złotych. Publikujemy zdjęcia z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały podejrzewanego o kradzież

-informuje st. asp. Halina Semik, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. Mężczyzna kamuflując się założył na głowę chustę w zwierzęce wzory, ale jego twarz i tak jest widoczna na zdjęciach.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju osobiście, e-mailowo: kryminal[email protected] lub telefonicznie: 47 85 542 86.

Czytaj także: 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj