Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Policjanci ze Skoczowa zabezpieczyli narkotyki, skradziony sprzęt i broń

Facebook Twitter

Narkotyki, skradziony sprzęt i broń. To znaleziono w mieszkaniu 44-latka w Skoczowie. Weszli do niego policjanci, pomimo zainstalowania przez przestępcę wielu kamer, które strzegły wejścia.

Policjanci ze Skoczowa
Fot. cieszyn.policja.gov.pl

Policjanci ze Skoczowa zabezpieczyli narkotyki, skradziony sprzęt i broń

W trakcie przeszukania mundurowi znaleźli w jego domu znaczną ilość narkotyków. W piwnicy mężczyzna przechowywał blisko 350 porcji substancji psychotropowej – klefedronu, ponad 20 działek marihuany i kilkadziesiąt tabletek nieznanej substancji, które przekazane zostały do analizy w laboratorium. Poza narkotykami policjanci zabezpieczyli też przedmioty przypominające broń oraz inne rzeczy pochodzące z różnych kradzieży, takie jak skradziony kilka tygodni temu telefon komórkowy wart ponad 5.000 złotych, sejf i tablice rejestracyjne.

44-latek trafił do aresztu. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 10 lat więzienia. Sprawą zajęła się cieszyńska prokuratura. Trzeba ustalić czy mężczyzna nie dopuścił się innych przestępstw, w tym czy nie udzielał środków odurzających innym osobom oraz w jaki sposób wszedł w posiadanie skradzionego telefonu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 grudnia 2023