Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„Pomysłownik” z Rydułtowskiego Centrum Kultury „Feniks”

Facebook Twitter

To, o czym mieszkańcy marzą. Czego im brakuje, czego potrzebują. Na jednej ze ścian, tuż przy wejściu do Rydułtowskiego Centrum Kultury "Feniks" pojawił się "pomysłownik".

Miejsce, gdzie można przypiąć swoją propozycję dla placówki. Mówi Paulina Pierchała z Rydułtowskiego Centrum Kultury „Feniks”:

Paulina Pierchała: Żeby zebrać pomysły mieszkańców Rydułtów na nowy sezon w Rydułtowskim Centrum Kultury. To spotkało się z bardzo pozytywnym odzewem mieszkańców, mamy tam już bardzo dużo pomysłów, które udało się już po części zrealizować. Zakupiliśmy większą ilość leżaków, utworzyliśmy więcej zajęć dla małych dzieci, ponadto przymierzamy się do utworzenia tańca towarzyskiego dla dorosłych.

…bo takie pomysły się tam pojawiły

Swoje propozycje można zgłaszać anonimowo, ale można zostawić też na siebie namiary:

Paulina Pierchała: Można się podpisać, nawet zostawić numer telefonu, jeżeli to jest osoba, która chciałaby na przykład poprowadzić coś. Używając klamerki, w łatwy i przyjemny sposób mieszkaniec Rydułtów może nam powiedzieć co mu leży na serduszku. Potem mierzymy siły na zamiary i konsultujemy się w biurze co z tych rzeczy możemy zrealizować.

Jak wygląda „pomysłownik”? Zobacz zdjęcia:

Nie przegap go wchodząc do Rydułtowskiego Centrum Kultury!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj