Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Poszukiwany w sprawie napadu na sklep w Wiśle. Jest portret pamięciowy

Facebook Twitter

Chodzi o zdarzenie, które miało miejsce 7 września tego roku, około godziny 17.25 na ul. Wyzwolenia w Wiśle. Mundurowi opracowali portret pamięciowy podejrzewanego o przestępstwo. Jeśli ktokolwiek zna tego mężczyznę, proszony jest o przekazanie takiej informacji.

Przestępstwo miało miejsce 7 września 2020 r ok. godziny 17.25 w sklepie spożywczym na ul. Wyzwolenia w Wiśle. Przestępca grożąc użyciem przemocy oraz przedmiotu przypominającego nóż, zażądał od ekspedientki wydania gotówki, ukradł tę gotówkę, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia.

Sprawcą rozboju był mężczyzna o bardzo szczupłej budowie ciała, ubrany w czarną bluzę z kapturem. Policjanci z Wisły, którzy prowadzą czynności w tej sprawie, przy wsparciu policyjnego rysownika, opracowali portret pamięciowy osoby podejrzewanej o popełnienie tego przestępstwa.

Jeżeli ktokolwiek rozpoznaje tą osobę proszony jest o kontakt email wisla@cieszyn.ka.policja.gov.pl, dyzurny@cieszyn.ka.policja.gov.pl lub telefoniczny pod numerem 47 85 732 00 lub 47 85 737 10. Informację w tej sprawie można przekazać również osobiście w najbliższej jednostce policji.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 17 maja 2021