Przedszkole Integracyjne w Cieszynie nadal zamknięte
Dyrekcja placówki podjęła taką decyzję po konsultacji z rodzicami i organem prowadzącym. Przedszkole zostało zamknięte z powodu zakażenia koronawirusem przez jednego z pracowników. U kolejnych przebadanych pracowników nie stwierdzono choroby.

Do końca lipca zamknięte pozostaje Przedszkole nr 2 Integracyjne w Cieszynie. W miesiącu sierpniu będzie planowana przerwa wakacyjna.
Po konsultacji z rodzicami i organem prowadzącym, z uwagi na bezpieczeństwo dzieci i ich najbliższych, podjęłam decyzję o przedłużeniu decyzji o zamknięciu placówki do 31 lipca. W sierpniu przedszkole będzie nieczynne z uwagi na planowaną przerwę wakacyjną
– mówi Aleksandra Stanieczek, dyrektor placówki.
Przedszkole zostało zamknięte z powodu zakażenia koronawirusem przez jednego z pracowników. U kolejnych przebadanych pracowników nie stwierdzono zakażenia.
Mamy nadzieję na szybki powrót do zdrowia chorującej osoby z personelu przedszkola
– mówi Gabriela Staszkiewicz, Burmistrz Miasta Cieszyna.
Czytaj także: