Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Przywrócenie ruchu na remontowanej drodze w Wiśle-Czarne

Facebook Twitter

Przywrócenie ruchu na remontowanej drodze w Wiśle -Czarne. Od soboty (18.07.) nieco łatwiej dla kierowców w tej części beskidzkiej miejscowości. Przypomnijmy, trwa tam pierwszy etap przebudowy prawie 3-kilometrowego odcinka drogi powiatowej.

fot.pixabay.com

Prace trwają na odcinku od skrzyżowania z DW 942. Fragment od os. Bajcary do małej zapory na potoku Wisełka zostanie przywrócony do ruchu, ale będzie tam jednak obowiązywał ruch wahadłowy. W ciągu przebudowywanego odcinka drogi będą sukcesywnie wprowadzane poszczególne etapy tymczasowej organizacji ruchu, gdzie ruch pojazdów odbywać się będzie wahadłowo i sterowany będzie za pomocą sygnalizacji świetlnej.

W związku z trwającą realizacją zadania pn. „Rozbudowa z przebudową drogi powiatowej 2675 S – ul. Czarne w Wiśle na odcinku 2,9km – etap I – od obrębu skrzyżowania z drogą wojewódzką 942 (na odc. ok. 1,4 km)” w ramach projektu „Poprawa spójności komunikacyjnej pomiędzy powiatem cieszyńskim i okresem Čadca, a drogą ekspresową D3 w ramach sieci TEN-T”, Generalny Wykonawca Firma FB Serwis informuje mieszkańców oraz użytkowników drogi powiatowej 2675 S – ul. Czarne w Wiśle, że odcinek drogi o długości 200 metrów (od km 0+200,00 do km 0+400,00), usytuowany pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Os. Bajcary a Małą Zaporą na potoku Wisełka od dnia 18 lipca 2020r. od godziny 08:00 zostanie przywrócony do ruchu. Ruch odbywać się będzie wahadłowo.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 grudnia 2023