Remis w meczu najlepszych drużyn piłkarskiej II ligi

Lider grupy zachodniej - Energetyk ROW Rybnik, podejmował wczoraj (06.02.) lidera grupy wschodniej - Puszczę Niepołomice. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Obie bramki padły w pierwszej części meczu.

Pierwszego gola strzelił dla gości Sebastian Janik, wyrównał Jarosław Wieczorek. Był to pierwszy remis rybniczan w przedsezonowych sparingach. W sobotę (08.02.) zespół Trenera Ryszarda Wieczorka zagra na wyjeździe z czwartoligowym GKS-em Jastrzębie.

ROW Rybnik – Puszcza Niepołomice 1:1 (1:1)

Bramki:

• 0:1 – Sebastian Janik
  • 1:1 – Jarosław Wieczorek

Skład ROW-u:
I połowa: Kajzer – Kutarba, Szary, Grolik, Krotofil – Muszalik, Wolniewicz – Wieczorek, Kostecki, Kasprzyk – Buchała.
II połowa: Kuczera – Kachel, Steuer, Radler, Janik – Muszalik, Jary – Stroka, Bałuszyński (65′ Musiolik), Kurzawa – Gładkowski.