Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

ROW Rybnik pokonał LKS Bestwina 5:0

Facebook Twitter

Choć to już połowa kwietnia dopiero wczoraj (14.04.) rundę wiosenną zainaugurowali na własnym stadionie piłkarze czwartoligowego ROW-u Rybnik. Rybniczanie podejmowali LKS Bestwinę i mecz wygrali pewnie 5:0 dopisując do swojego konta 3 ważne punkty.

Fot.pixabay.com

Jedną z bramek wyjątkowej urody, bo strzeloną przewrotką, zdobył napastnik zespołu z Rybnika, Przemysław Brychlik. Czy strzelił już kiedyś takiego gola?

Przemysław Brychlik: Oj chyba nigdy, nie będę oszukiwał, weszło idealnie, odbiła się od klateczki i zatrzepotała w siatce. W chłopakach było dużo złości, chcieli się zrewanżować i cieszę się, że mogłem w tym pomóc. Powiedzieliśmy sobie, że mamy za dobrą drużynę żeby się męczyć w tej lidze. Trzeba dać z siebie wszystko i udowadniać potencjał na boisku, mamy fajną młodzież, chłopaki gają fajnie i tak to powinno wyglądać w każdym meczu.

Dzięki czwartkowej wygranej ROW awansował na 11. miejsce w tabeli grupy II 4 ligi. Drugi jest LKS Bełk, czwarta Unia Turza Śląska a 7-ma Kuźnia Ustroń. Te zespoły rozegrają swoje mecze jutro (16.04.).

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj