Rybniccy policjanci najlepszymi piłkarzami halowymi na Śląsku

Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Piłce Halowej rozgrywane były w obiekcie w Bojszowach. Udział w turnieju wzięły reprezentacje 28 śląskich komend oraz Centralnego Biura Śledczego, Biura Spraw Wewnętrznych i Szkoły Policji w Katowicach. W tym gronie najlepsi okazali się rybniczanie, którzy w finale imprezy, pokonali kolegów z Komendy Wojewódzkiej Policji z Katowic.

Na miejscu 3 uplasowali się policjanci z Raciborza. Dodajmy, że najlepszym zawodnikiem mistrzostw został wybrany Robert Kuczmaszewski z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku. Najlepszym strzelcem turnieju został Edward Kowalczyk z Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.