Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rybnik: Na basenie też w maseczce

Facebook Twitter

Od soboty (8.08.) w strefie czerwonej- to w naszym regionie Rybnik, powiat: rybnicki, wodzisławski i pszczyński- obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek w przestrzeni publicznej, dotyczy to także basenów i kąpielisk. "Musisz mieć maseczkę na twarzy, do momentu wejścia do wody"- informuje rybnicki MOSiR.

W związku z obostrzeniami w „rybnickiej strefie czerwonej” siłownie w Bushido oraz na Hali Sportowej w Boguszowicach od dziś (8.08.) czynne są z obostrzeniami – 1 osoba na 10 m2.

Obiekty: Ruda, Kamień, Chwałowice, Pniowiec są otwarte, o dostępności obiektów MOSiR  informuje na Facebooku. Na Rudzie nadal obowiązuje limit wejść! 2162 osoby mogą jednocześnie przebywać na obiekcie. Bilety kupione wcześniej, nie gwarantują wejścia na obiekt w momencie, gdy limit został osiągnięty.

Od 8 sierpnia obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek w przestrzeni publicznej‼️ Oznacza to, że na basenach i kąpieliskach każdy zobowiązany jest do przebywania w maseczce (do momentu wejścia do wody).

– informują pracownicy rybnickiego MOSiR-u i apelują:

Stosujemy się do zasad dystansu społecznego obowiązującego podczas pandemii. Według wytycznych bezpieczny dystans pomiędzy osobami wynosi 2 m (bez maseczki). Dla nas to również trudny sezon, jednak staramy się szukać takich rozwiązań, byście mogli korzystać z kąpielisk MOSiR Rybnik. Dbajmy wzajemnie o zachowanie dystansu aby wszyscy mogli czuć się bezpiecznie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj