Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Seria włamań do samochodów w Jastrzębiu-Zdroju. Widziałeś coś podejrzanego? Zgłoś to

Facebook Twitter

Seria włamań do samochodów w Jastrzębiu-Zdroju. Tamtejsza policja prosi o sygnały i zgłoszenia, jeśli mieszkańcy zauważą podejrzane osoby, które - gdy jest już ciemno- zaglądają do samochodów, czy "kręcą się" po parkingach.

Kradzież rozbójnicza
Fot. jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl

Seria włamań do samochodów w Jastrzębiu-Zdroju

W ciągu kilku ostatnich dni w tym mieście doszło do pięciu włamań do samochodów, sprawcy kradli elektronarzędzia oraz narzędzia budowlane. Do czterech z pięciu włamań doszło na ulicy Turystycznej, do wszystkich już po zmroku.

Do czterech z pięciu włamań doszło na ulicy Turystycznej, jedno miało miejsce na ulicy Arki Bożka. Włamań dokonano do samochodów różnych marek w większości typu dostawczego z „paką”. Łupem złodziei padły różne elektronarzędzia i narzędzia budowlane, między innymi: pilarki, kompresory, piły spalinowe, agregaty prądotwórcze.

Policja apeluje:

O obserwowanie i informowanie Policji, nawet anonimowo, w przypadku zauważenia osób, które po zmroku zaglądają do samochodów, „kręcą się” po parkingach lub zauważenia podejrzanych samochodów stojących na uboczu. Większość przestępstw przeciwko mieniu poprzedza rozpoznanie terenu przez złodzieja czy też włamywacza.

Jeżeli zauważycie coś niepokojącego, REAGUJCIE I POWIADOMCIE o tym fakcie Policję dzwoniąc na numer Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 54 200 lub na nr alarmowy 112.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2024