Sportowe sukcesy policjantów z regionu

Na co dzień dbają o nasze bezpieczeństwo, a czas wolnym poświęcają na hobby jakim jest sport. Kolejne sportowe sukcesy odnieśli policjanci z regionu. Drużyna rybnickiej komendy zwyciężyła w Wojewódzkich Mistrzostwach Policji w Halowej Piłce Nożnej.

Imprezę rozegrano w Siemianowicach Śląskich, a rybniczanie w pokonanym polu pozostawili 27 innych drużyn, w finale okazali się lepsi od gospodarzy. Najlepszym strzelcem turnieju został rybniczanin, Piotr Kobeszko.

Wicemistrzynią Polski policji w judo została natomiast policjantka z Cieszyna – Beata Wardzińska. Medal zdobyła na zawodach jakie rozegrano w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Razem z kolegami i koleżankami reprezentującymi śląską komendę cieszynianka zajęła I miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Dodajmy, że Beata Wardzińska w czasie wolnym trenuje MMA. W 2013 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Polski MMA w kategorii do 55 kilogramów.