Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Strajk kierowców, utrudnienia na liniach w Rybniku i Żorach

Facebook Twitter

Strajk kierowców autobusów, utrudnienia na niektórych liniach w Rybniku, nie jeżdżą autobusy w Żorach. Jak podaje ZTZ w Rybniku, problem dotyczy 9 linii w mieście. Od godziny porannych do obsługi linii autobusowych nie wyjechały pojazdy firmy V-bus i A-21. Podobny komunikat wydał magistrat w Żorach, z tym że tu problem dotyczy całego miasta.

Fot. zory.pl

Na ulice Żor nie wyjechały autobusy Bezpłatnej Komunikacji Miejskiej. Jest to związane ze strajkiem kierowców tautobusów, pracujących dla firmy A21, obsługującej BKM

– słyszymy w magistracie.

Treść komunikatu

W dniu 12.08.2021 od godziny porannych do obsługi linii autobusowych nie wyjechały pojazdy firmy V-bus i A-21.

12/08/2021

W związku z tym, część kursów na liniach 2, 3, 6, 14, 26, 27, 28, 29 i 33 w godzinach porannych nie będzie obsłużona. Za utrudnienia przepraszamy. Jednocześnie prowadzimy starania o jak najszybsze przywrócenie obsługi wszystkich kursów realizowanych przez tego operatora.

Bezpłatna Komunikacja Miejska nie kursuje

Informujemy, że dziś (czwartek, 12 sierpnia) na ulice Żor nie wyjechały autobusy Bezpłatnej Komunikacji Miejskiej. Jest to związane ze strajkiem kierowców autobusów, pracujących dla firmy A21, obsługującej BKM.

Przedstawiciele Urzędu Miasta Żory oraz Międzygminnego Związku Komunikacyjnego z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju od rana bezskutecznie usiłują skontaktować się kierownictwem firmy A21.

Jednocześnie podejmowane są przez Miasto Żory i MZK Jastrzębie-Zdrój działania, zmierzające do jak najszybszego zapewniania na terenie Żor komunikacji zastępczej i tym samym umożliwienia mieszkańcom korzystania z transportu publicznego.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj