Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Szczęśliwy finał sprawy zgubionego portfela

Facebook Twitter

Szczęśliwy finał poszukiwań portfela zgubionego na parkingu szpitala w Rydułtowach. Władysław z Wodzisławia był tam w piątek (12.07.) na badaniach, wyjmując kluczyk do auta, odłożył portfel na dach samochodu, a potem o nim zapomniał. Zorientował się w domu, że nie ma portfela, w którym były wszystkie dokumenty oraz duża gotówka na zakup węgla.

Ruszyły poszukiwania między innymi za pośrednictwem słuchaczy Radia 90, którzy udostępniali posta z prośbą o pomoc. Dziś (18.07.) Władysław przyszedł do nas z dobrą wiadomością:

Przyszło o godz. gdzieś 11:00.

Radio 90: Wysłane z Rydułtów?

Oczywiście wysłane z Rydułtów. Pozdrawiamy nadawcę i dziękujemy, że był na tyle hojny, grzeczny, że zwrócił dokumenty: dowód rejestracyjny, dowód osobisty, karty do lekarzy, legitymacje, ubezpieczenia, wszystkie adresy, numery telefonów i mój numer telefonu był tam.

Pieniądze jednak zniknęły, mimo to Władysław jest bardzo zadowolony, że odzyskał portfel:

Przyszedł cały portfel, przewrócony, wszystkie zaskórniaki, wszystko wyzbierane, ale dokumenty wróciły, mogę podziękować za współpracę stacji Radio 90, bo dużo mi pomogła. W sobotę (13.07.) zaangażowanie reporterów było bardzo duże. Jestem pszeszczęśliwy i bardzo dziękuję radiu za to.

My dziękujemy za pomoc naszym słuchaczom!

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj