Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

TS ROW Rybnik przegrywa z Akademiczkami z Warszawy

Facebook Twitter

Zacięte spotkanie, dużo bramek, ale bez happy endu. Piłkarki nożne TS ROW-u Rybnik nie sprostały we własnej hali AZS-owi Uniwersytet Warszawski. Wczorajszy (07.01) mecz przegrały 3:4.

TS ROW Rybnik przegrywa 3:4

Rybniczanki cały czas musiały „gonić wynik”. Dwukrotnie im się to udawało, wyrównywały na 1:1 czy 3:3 ostatnie trafienie należało jednak do akademiczek ze stolicy i to one zgarnęły komplet punktów.

Szkoda tego meczu, bardziej sprawiedliwy byłby chyba remis, ale byłyśmy dzisiaj nieskuteczne

– mówiła po spotkaniu kapitan TS ROW-u:

Agata Sobkowicz: Niestety dużo miałyśmy tych sytuacji, szczególnie w pierwszej połowie, słupki, poprzeczki, bramkarka cały czas obrywało. Zabrakło szczęścia, nie był to łatwy przeciwnik, zresztą wynik na to wskazuje. Mimo naszych sytuacji no to też straciliśmy te bramki. Można było się lepiej zachować przy tych bramkach, bo w pewnych momentach były głupio stracone. Jest nad czym pracować. Bardzo szkoda, boli ta przegrana, bo tak jak mówię, miałyśmy bardzo dużo sytuacji, chociaż myślę, że na pewno na ten remis zasłużyłyśmy. Nie chowamy głowy w piach, będzie musiał się odbudować i trenować ciężko na treningach, żeby te kolejne mecze lepiej wyglądały.

W najbliższą niedzielę (14.01) rybniczanki ponownie zagrają w „ekonomiku”. Ich przeciwnikiem będzie lider w tabeli, Nowy Świt Górzno.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj