Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

TS ROW Rybnik – Rekord Bielko-Biała 0:3

Facebook Twitter

Mistrz Polski za mocny piłkarek nożnych TS ROW Rybnik. Wczoraj (26.11) rybniczanki występujące w ekstralidze futsalu zmierzyły się w hali "ekonomika" z Rekordem Bielsko-Biała.

TS ROW Rybnik
fot. FB/TS ROW Rybnik

Spotkanie przegrały 0:3. Mecz był zacięty i emocjonujący. W 15 minucie bielszczanki strzeliły pierwszego gola. TS ROW dążył do wyrównania, walczył, ale w samej końcówce spotkania stracił jeszcze dwa gole i ostatecznie uległ drużynie Rekordu. Jak mecz oceniała najbardziej doświadczona zawodniczka w zespole z Rybnika, Agata Sobkowicz.

Agata Sobkowicz: Ta pierwsza bramka troszkę nas podłamała, ale druga ewidentnie nie powinna mieć miejsca i zaspałyśmy-także przykro. Na pewno mega niedosyt, bo wynik 3:0 nie odzwierciedla tego, co się działo na parkiecie, a wydaje mi się, że w miarę, może nie tyle kontrolowaliśmy grę, ile grałyśmy jak równy z równym i stwarzałyśmy sobie sytuacje. Na pewno to boli. Zespół z Bielska to jest bardzo, bardzo doświadczony zespół. Mają bardzo dużo reprezentantek Polski. Nie będziemy się załamywać. Wyciągniemy wnioski tak, żeby w kolejnym spotkaniu rewanżowym pokazać, że stać nas na dużo.

Kolejny mecz TS ROW rozegra na wyjeździe, za dwa tygodnie w niedzielę 10 grudnia zmierzy się z AZS-em UAM Poznań.

TS ROW Rybnik – Rekord Bielsko-Biała 0:3 (0:1)
Bramki: Wiktora Pietrzyk (15.), Katarzyna Moskała (39.), Natalia Majewska (39.)

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj