Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ukradł pieniądze, sejf i biżuterię. Tymczasowy areszt dla złodzieja z Jastrzębia-Zdroju

Facebook Twitter

Najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie 22-latek, który ma na swoim koncie kilka kradzieży oraz włamanie. Dodatkowo, mężczyzna w kancelarii komorniczej posłużył się podrobionym dokumentem.

Złodziej został zatrzymany przez policjantów z jastrzębskiej komendy. Podejrzany usłyszał zarzuty licznych włamań i kradzieży na terenie Jastrzębia-Zdroju. Jego łupem padły różne przedmioty, które przedstawiały jakąś wartość i można było je szybko sprzedać.

22-latek trzykrotnie włamał się do samoobsługowej stacji benzynowej i skradł kasetki z pieniędzmi. Poza tym, w jednym z mieszkań na ulicy Pomorskiej ukradł pieniądze, sejf, biżuterię oraz kilka telefonów komórkowych.

fot.jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl

Co więcej, w październiku posłużył się podrobionym dokumentem w kancelarii komorniczej, gdzie okazał fałszywe potwierdzenia przelewu w kancelarii komorniczej. Mężczyzna próbował też włamać się do wpłatomatu na stacji paliw w Rudzie Śląskiej. Młody mężczyzna odpowie także za czterokrotne niestosowanie się do decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowani pojazdami.

22-latek zarzucanych przestępstw dopuścił się w okresie od czerwca ubiegłego roku do lutego tego roku. Jastrzębianin z przestępczego procederu uczynił sobie stałe źródło dochodów. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na sformułowanie wniosku do sądu o tymczasowy areszt. Sędzia przychylił się do wniosku śledczych i prokuratora.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 lipca 2021