Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Uważajcie! Znowu wyłudzenie metodą ‚na urzędnika’

Facebook Twitter

Uwaga na oszustów podszywających się pod urzędników! Tym razem takie informacje płyną z Żor. Oszuści dzwonią do mieszkańców, informując o zaległościach w opłacie za gospodarowanie odpadami komunalnymi i proszą o wpłaty na podawane przez siebie konto.

Tymczasem, jak informuje żorski magistrat, takie należności trzeba wpłacać na indywidualny numer rachunku bankowego. W przypadku podejrzenia próby wyłudzenia, w celu weryfikacji informacji warto skontaktować się z odpowiednim Wydziałem w magistracie.

W przypadku podejrzenia próby wyłudzenia, w celu weryfikacji przekazanych telefonicznie informacji o zaległościach, trzeba kontaktować się z Zespołem Gospodarowania Odpadami Komunalnymi Urzędu Miasta Żory, pod numerem telefonu 32 43 48 156.

Pracownicy urzędu przypominający o terminach płatności zawsze dzwonią z telefonu służbowego (możliwa jest weryfikacja numeru na stronie internetowej urzędu oraz w Biuletynie Informacji Publicznej), jak również nigdy nie podają numeru konta, na który należy wpłacać opłatę, a jedynie fakt nieuiszczenia opłaty w terminie.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 czerwca 2020