Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pawłowice: Wyrodny wnuczek znęcał się nad babcią

Facebook Twitter

25-latek, który znęcał się nad swoją babcią jest już w rękach policjantów z Pawłowic. Tamtejsi mundurowi zostali wezwani do jednego z domów, gdzie mężczyzna miał siekierą wybijać szyby w oknach.

fot. Pixabay

Gdy policjanci znaleźli się na miejscu zauważyli starszą kobietę, która poinformowała, że agresywny wnuk znajduje się za domem. Okna domu były rozbite, w pewnym momencie zza rogu budynku gospodarczego wybiegł mężczyzna, który ruszył wprost na policjantów. Agresor był okaleczony, miał wiele ran, a jego odzież była porozdzierana. Pomimo wydawanych poleceń do zatrzymania 25-latek nie reagował.

Mundurowi obezwładnili mężczyznę, który był silnie pobudzony, agresywny i wulgarny

25-latek został zatrzymany, a przeprowadzone badanie alkomatem wykazało w jego organizmie prawie 2 promile alkoholu. Podczas rozmowy z kobietą policjanci ustalili, że wspólnie zamieszkujący z nią wnuk od kilku miesięcy znęca się nad nią fizycznie i psychicznie. 25-latek kierował wobec babci groźby pozbawienia życia, jednak dopiero tego wieczoru kobieta zdecydowała się o tym powiadomić policję.

Mężczyzna usłyszał zarzuty

Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny połączony z zakazem kontaktowania się i zbliżania do babci, a także nakazał mu opuszczenie wspólnie zajmowanego z nią domu. Mieszkaniec gminy Pawłowice odpowie teraz przed sądem, grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj