Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Wszedł na teren obcej posesji i wziął sobie stamtąd samochód

Wczoraj (16.06.) policjanci zostali wezwani na ulicę Matejki w Radlinie. Jak zeznała właścicielka, w południe zauważyła młodego mężczyznę, który wsiadł do pojazdu należącego do jej męża, przy wyjeździe na drogę zahaczył o słupki przy bramie i pojechał...

Szacowany czas czytania: 00:12

Gdy przejechał kilkanaście metrów zorientował się, że zostali wezwani mundurowi, zaczął uciekać. Szybko został jednak ujęty przez właściciela i przechodniów. Po przebadaniu okazało się, że 19-latek jest pijany, miała przy sobie również dwa woreczki marihuany.

REKLAMA