Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wyniki wyborów w Raciborzu: Wojciechowicz rządzi miastem! [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Wyniki wyborów w Raciborzu: Frekwencja nie powalała na kolana, a punktualnie o godzinie 21 zamknięto lokale wyborcze. Znamy już oficjalne wyniki.

Wyniki wyborów w Raciborzu

AKTUALIZACJA GODZINA 00.02

PKW podaje ostateczne informacje na temat Raciborza. Zwycięża Janusz Wojciechowicz 51,59%, Dariusz Polowy 48,41%

Serwis PKW

Wyniki wyborów w Raciborzu: mamy dane z 28 na 29 komisji

Z najnowszych danych wynika, że dogrywkę w wyborach samorządowych 2024 na prezydenta Raciborza wygrywa Jacek Wojciechowicz. Według danych z 28 na 29 okręgowych komisji wyborczych zdobył 7450 głosów, gdy Dariusz Polowy zgromadził ich 6968.

Wyniki wyborów w Raciborzu: na razie wygrywa Wojciechowicz

Z nieoficjalnych danych z 23 okręgowych komisji wyborczych w Raciborzu wynika, że wybory na prezydenta Raciborza wygrywa Jacek Wojciechowicz. Zgromadził 5859 głosów, gdy urzędujący prezydent Dariusz Polowy ma ich 5566. To znaczy, ze Wojciechowicz uzyskał wyższe poparcie, na razie to 51, 28%.

Do przeliczenia są jeszcze głosy z 6 komisji.

Wyniki wyborów w Raciborzu: Kto przez kolejne lata będzie zajmował fotel prezydenta?

Wybiła godzina 21! Lokale wyborcze zostały już zamknięte, a wszystkie obwodowe komisje wyborcze przystąpiły do liczenia głosów. Dziś powinno to pójść znacznie sprawniej, niż podczas pierwszej tury, gdy i frekwencja była wyższe i też do przeliczenia było znacznie więcej kart wyborczych.

Jacek Wojciechowicz, czy Dariusz Polowy, urzędujący prezydent? Który z nich będzie rządził miastem przez kolejne lata? Przekonamy się już wkrótce! Zostańcie z nami, będziemy serwowali wam szczątkowe wyniki wyborów.

SPRAWDŹ! SERWIS WYBORCZY RADIA 90 

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj