Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Atak na kuratora w Rydułtowach

Facebook Twitter

Na tamtejszy komisariat zgłosił się 46-letni mężczyzna, który jest kuratorem i poinformował, że został zaatakowany przez nieznanego mu mężczyznę, który groził mu także pozbawieniem życia. Napastnik zaczepił go, gdy szedł do pracy, zapytał, czy jest kuratorem, gdy mężczyzna odpowiedział, że tak, zaczął używać wobec niego słów wulgarnych.

Szedł za nim na dworzec autobusowy, gdy go popchnął 46-latek wywrócił się uszkadzając okulary. Ciąg dalszy szarpaniny, wyzwisk i gróźb miał miejsce w autobusie, do którego także wsiadł napastnik. Kierowca widząc całą sytuację najpierw chciał wyprosić mężczyznę z pojazdu, a gdy ten wciąż się awanturował, zamknął wszystkie drzwi w autobusie i stwierdził, że jedzie na policję. Te słowa wywołały jeszcze większą agresję u 44-latka. Mężczyzna zaczął z całej siły kopać w drzwi, żeby tylko wydostać się z pojazdu. Ostatecznie udało mu się to.

Szybko został jednak zatrzymany przez policjantów. Decyzją sądu trafił na 3 miesiące do aresztu. Odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego, za co grozi do 3 lat więzienia.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 marca 2021