Bez punktów wrócili z Częstochowy piłkarze ROW-u Rybnik

Rybniczanie przegrali wczoraj (18.10.) mecz z tamtejszym Rakowem 0:2. Już w 8. minucie gospodarze mogli prowadzić, ale nie wykorzystali rzutu karnego. Strzał Rafała Figiela obronił Patryk Procek. Minutę później bramkarz ROW-u wyciągał jednak piłkę z siatki, po strzale Wojciecha Okińczyca.

W dalszej części spotkani rybniczanie dążyli do wyrównania, ale nie potrafili strzelić gola dobrze broniącym się piłkarzom Rakowa. Ci postawili przysłowiową „kropkę nad i” w 87. minucie gdy druga bramkę strzelił Słowak Peter Hoferica.

Po wczorajszej przegranej ROW zajmuje 15. miejsce w tabeli II ligi. W piątek (23.10.) do Rybnika przyjeżdża lider, Stal Mielec.

RKS Raków – ROW 1964 Rybnik 2:0 (1:0)