Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Bezbramkowy remis piłkarzy GKS-u Jastrzębie

Facebook Twitter

Wczoraj (16.06.) jastrzębianie zmierzyli się na wyjeździe z Chrobrym Głogów. W meczu żadnej z drużyn nie udało się strzelić gola. Najlepszą sytuacje dla jastrzębian miał Farid Ali, który w pierwszej części gry trafił w poprzeczkę bramki przeciwnika.

fot. gksjastrzebie.com

W dalszej części spotkania oba zespoły stwarzały sytuacje ale były nieskuteczne i ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów. Zadowolony z tego był na pomeczowej konferencji trener GKS-u, Jarosław Skrobacz:

Trudne warunki, ciepło. To spotkanie kosztowało masę wysiłku, masę zdrowia trzeba było zostawić na tym boisku. Graliśmy na wyjeździe z drużyną, która na pewno od dłuższego czasu prezentuje dobry i wyrównany poziom, dlatego obawialiśmy tego meczu, żeby przede wszystkim nie stracić bramki, bo wtedy mielibyśmy jeszcze trudniej, żeby skonstruować coś do przodu. Dzisiaj kilka sytuacji stworzyliśmy, wykreowaliśmy, niestety nic nie wpadło, kończy się to remisem i ten remis też szanujemy, bo ostatnio przegraliśmy dwa spotkania, których nie powinniśmy przegrać. Dzisiaj jest punkt nie dało się wygrać, przyjmujemy to i czekamy na następne spotkanie.

(wypowiedź trenera Skrobacza, źródło www.gksjastrzebie.com)

Dodajmy, że remis z Chrobrym był jedenastym, jaki w tym sezonie zapisali na swoim koncie piłkarze z Jastrzębia. W najbliższą sobotę (20.06.) GKS zmierzy się na własnym stadionie z Zagłębiem Sosnowiec.

16 czerwca, Głogów, godz. 16:00
Chrobry Głogów – GKS Jastrzębie 0:0 (0:0)

Chrobry Głogów: Michał Szromnik – Marcel Ziemann, Michał Ilków-Gołąb, Michał Michalec (46. Kamil Juraszek), Oliver Praznovsky, Przemysław Stolc, Maksymilian Banaszewski (73. Miłosz Kozak), Robert Mandrysz, Szymon Drewniak, Adrian Benedyczak, Damian Kowalczyk (66. Mikołaj Lebedyński).

GKS Jastrzębie: Mariusz Pawełek – Michał Bojdys, Łukasz Norkowski, Petr Galuska (90. Filip Karmański), Farid Ali (55. Kamil Jadach), Daniel Szczepan (81. Kamil Adamek), Dominik Kulawiak, Kamil Szymura (k), Damian Tront, Bartosz Jaroszek, Dawid Gojny.

Sędzia: Damian Kos
Żółte kartki: Ilków-Gołąb, Praznovsky (Chrobry) oraz Jaroszek, Galuska (GKS).

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2024